Menadżer ds. jakości ISO 9001:2015
Ligum Pol Sp. z o.o.
Głogów, Dolnośląskie

praca 18 sierpnia, 12:56

Opis stanowiska

Prowadzenie dokumentacji ISO zgodnie z obowiązującą normą

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie dokumentacji ISO

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (wskazane ukończenie studiów podyplomowych lub kursów z zakresu zarządzania jakością)
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w branży produkcyjnej)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość procesów biznesowych firm produkcyjnych: np. zagadnień związanych z kontrolą dostaw surowców, procesu produkcji, kontroli jakości, składowania i magazynowania, transportu do klienta, a także procesów wspomagających i procesów zarządzania

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole
  • Doskonałą atmosferę panującą w firmie
  • Liczne programy szkoleniowe i socjalne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (zaawansowany)
  • niemiecki (zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae