Asystent Inżyniera
SAFEGE
Trzebownisko, Podkarpackie

praca 27 czerwca, 00:16

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • współpraca z Inżynierem Kontraktu przy zarządzaniu kontraktami opartymi o Warunki Kontraktowe FIDIC m.in. sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów kontraktowych, udział w naradach koordynacyjnych, sporządzanie dokumentów zgodnie z Umową na nadzór;
  • zarządzanie przepływem korespondencji i archiwizacja dokumentacji kontraktowej;
  • współpraca z Inspektorami branżowymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne; bądź student/-ka studiów zaocznych;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • dyspozycyjność, praca w wymiarze pełnego etatu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • udział w ciekawych projektach inżynierskich;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Curriculum vitae