Administrator UNIX
Agendo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 sierpnia, 11:05

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania serwerów i usług systemowych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników sieci i aplikacji systemowych
  • Instalacją i konfiguracja oprogramowania oraz wdrażanie zmian

Wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień administracji systemami rodzin Linux.
  • Znajomość technik wirtualizacyjnych z naciskiem na produkty VMware.
  • Umiejętność administracji bazami danych SQL, NoSQL i LDAP, serwerami WWW, DHCP oraz DNS
  • Znajomość języków skryptowych (minimum jednego).
  • Znajomość technologii private-vlan, MSTP, LACP, route´ing IPv4 oraz IPv6, filtracja ruchu iptables/ACL, load-balancing.
  • Znajomość infrastruktury IT oraz sieci, dbałość o stabilność i ciągłość działania usług.

Oferujemy

  • Pracę w firmie technologicznej.
  • Możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Przyjazna i twórczą atmosferę pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka

Curriculum vitae