Programista CNC
TEKNIA Rzeszów Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 sierpnia, 10:38

Opis stanowiska

• Tworzenie programów na frezarki CNC, • Dobór narzędzi oraz parametrów obróbki, • Analiza wykonalności części,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Tworzenie programów na frezarki CNC,• Dobór narzędzi oraz parametrów obróbki,• Analiza wykonalności części,

Wymagania

  • • Wyższe wykształcenie techniczne – inżynierskie (budowa maszyn, obróbka skrawaniem lub pokrewne),• Dobra znajomość oprogramowania CAD (mile widziany SolidEdge),• Dobra znajomość oprogramowania CAM (mile widziany EdgeCam)• Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem,• Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej,• Dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,• Umiejętność analitycznego myślenia,• Umiejętność pracy w zespole,• Umiejętność rozwiązywania problemów,• Zdolność do podejmowania decyzji, pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • • Wiedza z zakresu budowy form wtryskowych, doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • • interesującą pracę w firmie z branży motoryzacyjnej nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach• stabilność zatrudnienia oraz dużą samodzielność pracy• pakiet Multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Informacje dodatkowe

  • Wynagrodzenie pracownika adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Umowa o pracę na czas określony - docelowo - czas nieokreślony.

Curriculum vitae