EMEzing Internship - płatny program stażowy w Biurze Zarządu
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 11 sierpnia, 07:26

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie organizacji spotkań i obsługa gości
  • rejestr wydatków służbowych
  • obsługa korespondencji wewnetrznej i zewnętrznej – przyjmowanie, rejestracja i dystrybucja poczty i przesyłek kurierskich oraz wysyłka dokumentów
  • zamówienia i dystrybucja prasy
  • obsługa firmowej skrzynki mailowej

Wymagania

  • Dostępności w wymiarze 100 – 120 godzin w miesiącu
  • Statusu studenta
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomości programów MS Excel i MS Powerpoint
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zaangażowania

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • stałe wsparcie mentorskie
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • Interns EMEetings, czyli unikatowe warsztaty dla stażystów
  • partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia od praktyków z branży lotniczej

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • elektronika i telekomunikacja
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae