UI/UX Designer/ka
ITXGROUP sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 sierpnia, 11:09

Opis stanowiska

Czy Twoją pasją jest projektowanie estetycznych i funkcjonalnych interfejsów dla aplikacji webowych i mobilnych? Czy chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze projektowania UI/UX, pracując w dynamicznym środowisku branży IT? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie makiet interfejsów dla aplikacji webowych i mobilnych zgodnie z wytycznymi projektowymi
  • Przygotowywanie grafik do wykorzystania w projekcie, w tym ikon, ilustracji i elementów UI
  • Współpraca z zespołem projektowym i programistycznym w celu zapewnienia spójności projektu
  • Tworzenie logotypów, identyfikacji wizualnej oraz brandingu marki
  • Stałe doskonalenie umiejętności i śledzenie trendów w dziedzinie projektowania UI/UX
  • Projektowanie intuicyjnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia makiet interfejsów dla aplikacji webowych i mobilnych w środowisku Figma
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom umożliwiający komunikację w międzynarodowym zespole)

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia logotypów, identyfikacji wizualnej i brandingu marki
  • Znajomość tworzenia grafik w środowisku Adobe (Photoshop, Illustrator)

Oferujemy

  • Możliwość rozwijania umiejętności w obszarze projektowania interfejsów aplikacji webowych i mobilnych
  • Pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Kreatywną i otwartą atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Szkolenia i warsztaty, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę
  • Indywidualny plan rozwoju dostosowany do Twoich potrzeb

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka
  • inżynieria materiałowa
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Staż / Praktyki
  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką firmy dostępną pod adresem https://itx.group/policy?lang=pl, która opowie Ci o nas więcej.

Curriculum vitae