Programista Backend
ITXGROUP sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 sierpnia, 11:03

Opis stanowiska

Czy jesteś zainteresowany tworzeniem skalowalnych i wydajnych rozwiązań backendowych? Czy chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w obszarze programowania backendowego i pracować w dynamicznym środowisku branży IT? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałą okazję!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie backendowych aplikacji w oparciu o wybrane technologie
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności i jakości produktu
  • Tworzenie i optymalizacja zapytań do baz danych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi i usługami
  • Tworzenie i zarządzanie kolejkami oraz systemami cache
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w dziedzinie tworzenia oprogramowania i dbałość o jakość kodu
  • Stały rozwój umiejętności poprzez udział w szkoleniach i samokształceniu

Wymagania

  • Znajomość jednej z technologii backendowych: Node.js lub Java, oraz znajomość relacyjnych baz danych
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej)
  • Dbałość o jakość kodu oraz rozumienie praktyk Software Craftsmanship

Mile widziane

  • Wiedza na temat nierelacyjnych baz danych, Redis, kolejkowanie

Oferujemy

  • Możliwość rozwijania umiejętności w obszarze programowania backendowego
  • Szkolenia i warsztaty, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę
  • Pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów, którzy będą dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem
  • Kreatywną i otwartą atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Indywidualny plan rozwoju dostosowany do Twoich potrzeb

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Staż / Praktyki
  • Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką firmy dostępną pod adresem https://itx.group/policy?lang=pl, która opowie Ci o nas więcej.

Curriculum vitae