Kosztorysant w branży sanitarnej
Hydrotech
Łańcut, Podkarpackie

praca 9 sierpnia, 10:21

Opis stanowiska

Weryfikacja dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych Sporządzanie przedmiarów, analizę ilościową poszczególnych elementów oferty Składanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców, proponowanie optymalizacji i rozwiązań zamiennych Przygotowywanie kalkulacji inwestycji w programie Excel Przygotowywanie kosztorysów w programie Norma PRO/Expert Monitorowanie rynku dostawców, koordynacja terminów w procedurach przetargowych Przygotowanie ostatecznych ofert dla Klientów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Sporządzanie przedmiarów, analizę ilościową poszczególnych elementów oferty
  • przygotowanie zapytań ofertowych, analiza, porównanie i wybór ofert
  • Przygotowywanie kosztorysów w programie Norma PRO/Expert
  • Przygotowywanie kalkulacji inwestycji w programie Excel

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość branży instalacyjno-sanitarnej
  • Znajomość zasad kosztorysowania
  • Bardzo dobra znajomość programu kosztorysowego Norma PRO/Norma Expert
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, arkusze kalkulacyjne Excel
  • Komunikatywność, skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku, w elastycznie ustalonych godzinach,
  • możliwość pracy zdalnej od czasu do czasu :)
  • umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie
  • pracę w przyjaznej, spokojnej atmosferze z doświadczonym zespołem
  • możliwości rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

3500 - 5000 PLN

Curriculum vitae