SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU ZAGRANICZNEGO
" Grupa Oscar" Sp. z o.o.
Tomaszów Lubelski, Lubelskie

praca 9 sierpnia, 10:16

Opis stanowiska

OFERTA PRACY: SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU ZAGRANICZNEGO Lokalizacja Tomaszów Lubelski

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zadania:
  • Realizowania i koordynowanie działań w zakresie działalności handlowej przedsiębiorstwa ( organizowanie przepływu kupowanych oraz sprzedawanych towarów – import/export)
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy oraz ich obsługa (w tym analizowanie rynków zagranicznych)
  • Budowanie bazy klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych i zapytań ofertowych
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami i aktywny udział podczas negocjacji
  • Budowanie wizerunku firmy na rynku

Wymagania

  • Wymagamy:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość dwóch języków obcych - dodatkowo język rosyjski lub ukraiński)
  • doświadczenie w handlu - ok. 3 lat na podobnym stanowisku (m.in. handlowiec, przedstawiciel handlowy), znajomość branży rolno – spożywczej rynku ukraińskiego i/lub mołdawskiego ( owoce i warzywa )
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć nauki i rozwoju
  • umiejętności podejmowania słusznych i trafnych decyzji.

Oferujemy

  • W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki uzależnione od Twojego doświadczenia 7500 brutto (wynagrodzenie stałe + system premiowy)
  • rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
  • otwartą i przyjazną atmosferę, pracę w dynamicznym zespole
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w codziennym życiu firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • Sposób aplikacji:
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kadry1@grupaoscar.pl,
  • z dopiskiem Specjalista ds. handlu zagranicznego
  • W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: tel. 694 481 080
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do złożonych dokumentów prosimy o zamieszczenie klauzuli:
  • " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez „Grupę Oscar” Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wynagrodzenie

0 - 7500 PLN

Curriculum vitae