ASYSTENY DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI
" Grupa Oscar" Sp. z o.o.
Tomaszów Lubelski, Lubelskie

praca 9 sierpnia, 10:10

Opis stanowiska

STANOWISKO: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju• Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym• Sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami• Wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów• Przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami• Archiwizowanie dowodów księgowych• Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania

  • NASZE WYMAGANIA:Predyspozycje psychofizyczne:• Zdolność analitycznego myślenia• Dobra organizacja pracy własnej i optymalne wykorzystanie czasu pracy• Komunikatywność• Umiejętność pracy w zespolePoziom wykształcenia:• Wyższe, mile widziane o kierunku finanse i rachunkowość, ekonomia Minimalne kwalifikacje:• Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego, rachunkowego, prawa pracy• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)• Znajomość obsługi systemów księgowo-kadrowych będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych:• Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub/i ukraińskiego

Oferujemy

  • OFERUJEMY• interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,• nowoczesne narzędzia pracy• możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach• atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • Sposób aplikacji:
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry1@grupaoscar.pl, z dopiskiem KSIĘGOWOŚĆ
  • W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: tel.
  • 694 481 080
  • Do złożonych dokumentów prosimy o zamieszczenie klauzuli:
  • " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez „ Grupa Oscar” Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae