Inżynier Aplikacyjny - Elektronik
Bank Danych o Inżynierach
Warszawa, Mazowieckie

praca 4 sierpnia, 13:40

Opis stanowiska

Klient Banku Danych o Inżynierach - Globalny dostawca działający w branży dystrybucji komponentów elektronicznych i profesjonalnym doradztwie technicznym - poszukuje osób na stanowisko: Inżynier Aplikacyjny - Elektronik.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie klientów firmy w zakresie doboru właściwych komponentów elektronicznych
  • wsparcie techniczne klientów firmy na każdym etapie procesu projektowania
  • promocja najnowszych produktów w ofercie firmy
  • komunikacja z partnerami firmy, producentami komponentów elektronicznych
  • prowadzenie warsztatów i seminariów technicznych - samodzielnie i w zespole
  • komunikacja z klientami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, mechatronika lub kierunki pokrewne)
  • doświadczenie w dziedzinie konstrukcji urządzeń elektronicznych - preferowane doświadczenie w pracy w R&D, (min. 3-letnie) związane z projektowaniem elektroniki
  • znajomość działania i konstrukcji współczesnych układów elektronicznych (układy zasilania, mikrokontrolery/procesory, układy łączność bezprzewodowej)
  • znajomość środowisk programistycznych do pracy ze współczesnymi mikrokontrolerami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na częste podróże służbowe
  • szkolenia w kraju i za granicą + gotowość na wizyty u klientów - region Polski Centralnej / Północno-Wschodniej / Północnej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym zespole przy zaawansowanych technicznie projektach
  • auto służbowe lub car allowance, laptop, telefon służbowy, miejsce parkingowe
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (3+2 dni home office)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae