Asystent / Asystentka projektanta konstrukcji
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 sierpnia, 17:04

Opis stanowiska

Nadszedł czas na przełomowy krok w rozwoju naszej krakowskiej Firmy, gdyż rozwijamy się dynamicznie i otwieramy oddział w Rzeszowie. To ważne wydarzenie otwiera nowe perspektywy i możliwości rozwoju nie tylko dla nas ale także dla ambitnych inżynierów z Rzeszowa i okolic! Inżynier zatrudniony na stanowisku Asystenta projektanta, po przeszkoleniu z obsługi programu Allplan (3D) będzie miał za zadanie sporządzać projekty wykonawcze pod okiem doświadczonego projektanta. Większość naszych inwestycji zlokalizowanych jest w Europie zachodniej. Po zdobyciu niezbędnego doświadczenia istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia zespołu projektowego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie rysunków konstrukcji żelbetowych w programie Allplan-Nemetschek (zapewniamy szkolenie z obsługi programu)-modelowanie BIM, wykonywanie planów deskowań

Wymagania

  • wykształcenie techniczne - ukończony 6. semestr studiów budownictwa-podstawowa znajomość programu AutoCad-znajomość norm EC w szczególności EC2-znajomość rysunku technicznego- dyspozycyjność

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • dobrą atmosferę pracy, kartę Multisport, kursy językowe oraz dodatkowe bonusy pracownicze

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

3600 - 6000 PLN

Curriculum vitae