kosztorysant w Dziale Ofertowania
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 sierpnia, 11:34

Opis stanowiska

przygotowywanie ofert do przetargów w zakresie instalacji elektrycznych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowywanie ofert do przetargów w zakresie instalacji elektrycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (I lub II stopień) , kierunek elektryczny/ energetyczny lub pokrewne, znajomość pakietu MS-Office, znajomość obsługi urządzeń biurowych,

Mile widziane

  • obsługa programów kosztorysowych (Norma) oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności instalacji elektrycznych. Wynagrodzenie omówione będzie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 5500 PLN

Curriculum vitae