Specjalista ds. sprzedaży (e⁠-⁠Zdrowie)
Comarch S.A.
Kraków, Małopolskie

praca 1 sierpnia, 13:06

Opis stanowiska

Szukasz nowych możliwości rozwoju? Masz doświadczenie w sprzedaży? Lubisz współpracować z klientami? Jeżeli Twoje odpowiedzi brzmią twierdząco, to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko! W Comarch IoT Plant oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu szybkiego prototypowania i montażu urządzeń elektronicznych (EMS). Nasze produkty to m.in. urządzenia medyczne: kardiologiczne, diagnostyki snu i teleoptyki. Zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od projektu, poprzez prototypowanie mechaniczne, aż do montażu i poprodukcyjnej kontroli jakości. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń medycznych. Aplikuj już teraz i dołącz do zespołu opracowującego innowacyjne rozwiązania end2end w obszarze eZdrowia!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Sprzedaż urządzeń medycznych: kardiologicznych, diagnostyki snu, teleopiekiOdpowiedzialność za cały cykl sprzedażowy (identyfikacja klienta, analiza potrzeb, budowa relacji, złożenie oferty, negocjacje, podpisanie umowy, rozwój sprzedaży)Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższeZnajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacjęOrientacja na rozwój kariery w sprzedaży IT oraz produkcji elektronikiPrzedsiębiorczość, skuteczność oraz determinacja w dążeniu do celuDoskonałe zdolności interpersonalne oraz talent do budowania relacjiElastyczność, dyspozycyjność i gotowość do krótkich wyjazdów w Polsce oraz za granicąPrawo jazdy kat. BMile widziane:zainteresowanie nowymi technologiamidoświadczenie ze sprzedażą wyrobów medycznych

Oferujemy

  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i kontakt z najnowszymi trendami ITDuże możliwości rozwoju w sprzedaży ITOpieka mentora oraz wsparcie działów wewnętrznych (m.in. Presales, Marketing, Production, Finance, Legal)Elastyczne godziny pracyPo okresie wdrożenia możliwość pracy w modelu hybrydowymDostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinyUdogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parkingBezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria medyczna
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae