Operator CNC - Programista
PZL Sędziszów
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie

praca 28 lipca, 09:31

Opis stanowiska

PZL Sędziszów S.A. to lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od ponad 75 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat zakład prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii produkcji rozwiązań filtracyjnych. PZL Sędziszów należy do Grupy Kapitałowej UNIMOT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: OPERATOR CNC – Programista- Frezarka CNC

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • programowanie frezarki z poziomu roboczego maszyny
  • programowanie maszyn w aplikacji CAM
  • obsługa maszyn CNC: ustawienie parametrów, wprowadzanie korekt, kontrola pracy
  • kontrolowanie jakości produktu na każdym etapie procesu produkcyjnego
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z działem technologicznym i działem jakości
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe w zakresie obróbki skrawaniem
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość programu hyperMILL
  • znajomość narzędzi pomiarowych i obróbczych
  • sumienność i zaangażowania

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • w czasie szkolenia pracę w systemie jednozmianowym, następnie pracę w systemie 2 zmianowym
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w zagranym i zaangażowanym zespole
  • dobrą atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae