Junior Front-end developer
Revas sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 lipca, 08:15

Opis stanowiska

Szukamy specjalisty junior front-end developera – który pomoże nam rozwijać nasze symulacje. Potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam ogarnąć programistycznie front-endowe zmiany w naszych grach, żebyśmy mogli docierać do kolejnych szkół i uczelni, a studenci i uczniowie na całym świecie mieli zaje*&@%# zajęcia z biznesu i przedsiębiorczości. Potrzebujemy kogoś, kto wykaże się inicjatywą, chce się uczyć i wspólnie z nami tworzyć super produkt!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • rozwijanie symulacji napisanej w Symfony zgodnie ze wzorcem projektowym MVC,
  • implementacja mock-upów graficznych do symulacji z wykorzystaniem szablonów Twig, SCSS, JavaScript i jQuery,
  • opracowanie funkcjonalności poprawiających User Experience,
  • optymalizacja stron pod kątem szybkości i skalowalności.

Wymagania

  • masz doświadczenie zawodowe jako programista front-end,
  • programujesz w html, css, nie straszny Ci PHP i JavaScript,
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności, jesteś gotowy na nowe wyzwania,
  • nie straszne Ci długie linijki kodu,
  • interesujesz się nowymi technologiami.

Mile widziane

  • Infrastruktura – Docker, Gitlab CI/CD, Composer
  • Język – PHP 8.1
  • Backend – Symfony , MySQL (Doctrine), Redis, JWT
  • Testy – PHPUnit,
  • Frontend – HTML, Twig, SCSS, React, jQuery, Bootstrap, WordPress (mile widziany)

Oferujemy

  • otrzymujesz od samego początku umowę o pracę,
  • pracujesz w stałych godzinach 8:00-16:00,
  • masz realny wpływ na rozwój działu i firmy,
  • masz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracujesz w zgranym, ogarniętym i wspierającym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

5600 - 8300 PLN

Curriculum vitae