Operator Maszyn – Pracownik produkcji - Rzeszów
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 lipca, 14:58

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Czym będziesz się zajmował?
  • Obsługą maszyny, której zadaniem jest przetwórstwo worków kontenerowych tzw. „Big Bag” na granulat.

Wymagania

  • Masz doświadczenie produkcyjne? NIE MUSI BYĆ WIELOLETNIE!
  • Obsługiwałeś wtryskarki, wytłaczarki, przewijarki lub maszyny do granulowania?
  • A może inne – których nie wymieniłem?
  • Jeżeli TAK to ŚWIETNIE – poszukujemy właśnie Ciebie!

Oferujemy

  • Co możemy Ci zaoferować?
  • • Umowę o pracę
  • • Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością płatnych nadgodzin (+50% w tygodniu, +100% na weekendach) w 3 zmianach (7:00 - 15:00 / 15:00 - 23:00 / 23:00 - 7:00)
  • • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • • Po 3 miesiącach dodatkowe benefity m.in.:
  •  Karta Multisport
  •  Karnety do kina
  •  Pakiet medyczny
  •  Szkolenia dedykowane
  •  Imprezy integracyjne
  •  Dofinansowanie do studiów
  • Zainteresowała Cię oferta? Wyślij swoje CV i daj się poznać!

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae