Operator maszyn CNC
GRH Polska
Tajęcina, Podkarpackie

praca 27 lipca, 09:19

Opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, a także wiesz jak czytać rysunek techniczny i korzystać z urządzeń pomiarowych: TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! Do twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki lub szlifierki), wymiana narzędzi dokonywanie korekt i kontrola jakości wyprodukowanych elementów. Miejsce pracy: Tajęcina Możemy zaproponować: • Umowę o Pracę • Podstawę wynagrodzenia ustalaną indywidualnie • Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) • Premie roczne • Świadczenia socjalne wypłacane dwa razy w roku • Coroczną podwyżkę • Dodatek za pracę w porze nocnej dodatek wyższy niż wskaźnik ustawowy • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego • Pakiet medyczny • Ubezpieczenie na życie • Kartę Multisport • Imprezy integracyjne • Owocowe środy • Stołówkę zakładową - dwudaniowy obiad za 8 zł • Rozwijanie pasji w klubach: sportowych, wędkarskim, tanecznym i turystycznym działających w firmie • Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów • Przystanek autobusowy obok firmy • Szkolenia podnoszące kwalifikacje Wyślij Swoje CV! Porozmawiamy ????

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC (tokarki, frezarki lub szlifierki), wymiana narzędzi dokonywanie korekt i kontrola jakości wyprodukowanych elementów.

Wymagania

  • Masz doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, a także wiesz jak czytać rysunek techniczny i korzystać z urządzeń pomiarowych:TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Oferujemy

  • • Umowę o Pracę• Podstawę wynagrodzenia ustalaną indywidualnie• Pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)• Premie roczne• Świadczenia socjalne wypłacane dwa razy w roku• Coroczną podwyżkę• Dodatek za pracę w porze nocnej dodatek wyższy niż wskaźnik ustawowy• Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego lub niemieckiego• Pakiet medyczny• Ubezpieczenie na życie• Kartę Multisport• Imprezy integracyjne• Owocowe środy• Stołówkę zakładową - dwudaniowy obiad za 8 zł• Rozwijanie pasji w klubach: sportowych, wędkarskim, tanecznym i turystycznym działających w firmie• Bezpłatny parking dla samochodów, motocykli i rowerów• Przystanek autobusowy obok firmy• Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae