Specjalista ds. planowania produkcji
PZL Sędziszów
Sędziszów Małopolski, Podkarpackie

praca 27 lipca, 08:34

Opis stanowiska

PZL Sędziszów S.A. to lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od ponad 80 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat zakład prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii produkcji rozwiązań filtracyjnych. PZL Sędziszów należy do Grupy Kapitałowej UNIMOT. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. planowania produkcji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcji
  • ustalanie priorytetów produkcji w oparciu o wymagania klienta
  • monitorowanie realizacji planu produkcyjnego i odpowiednie jego modyfikowanie
  • codzienna współpraca z działami zakupów, obsługi klienta i produkcji
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację produkcji
  • analiza i optymalizacja zapasów materiałowych
  • rozliczanie wykonania produkcji w stosunku do planu
  • udział we wdrożeniu i optymalizacji systemu ERP
  • przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel i MS Access
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość systemu ERP, znajomość COMARCHA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji ciekawych i rozwojowych projektów w obszarze planowania produkcji
  • możliwość awansu
  • dużą samodzielność i wpływ na funkcjonowania fabryki
  • wynagrodzenie adekwatne do twoich kompetencji i pakiet benefitów poza płacowych
  • pracę w zagranym i zaangażowanym zespole
  • dobrą atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • matematyka
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae