Inżynier Budowy
ENPROM Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 26 lipca, 11:15

Opis stanowiska

Wsparcie Kierownika Budowy w realizacji projektu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Koordynowanie pracy ekip montażowych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Elektrotechnika lub pokrewne (także w trakcie studiów)
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju - warunek konieczny
  • Znajomość programów z pakietu Ms Office (w tym Ms Excel, Ms Project), Auto CAD
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Udział w zarządzaniu ciekawymi projektami w sektorze energetycznym
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Praca od strony generalnego wykonawcy
  • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego dzięki pracy z doświadczonymi ekspertami
  • Możliwość prywatnej opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia na życie, karty Multisport, dostępu do platformy e-learningowej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (średni)

Curriculum vitae