AUTOMATYK
PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp. z o.o
Mielec, Podkarpackie

praca 26 lipca, 10:49

Opis stanowiska

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie elektryki i automatyki• prowadzenie działań prewencyjnych mających na celu zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej• diagnostyka i usuwanie awarii i usterek w systemach sterowania, napędach elektrycznych oraz urządzeniach kontrolnych znajdujących się na terenie zakładu• udział w pracach remontowych, modernizacyjnych oraz rozwojowych maszyn i urządzeń• nadzór nad oprogramowaniem maszyn i urządzeń wraz z aktualizacją zmian• tworzenie dokumentacji technicznej - schematów elektrycznych i pneumatycznych• obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy• testowanie, optymalizacja i modernizacja wdrożonych rozwiązań• sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac• dbałość o zapewnienie aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • • minimum średnie wykształcenie techniczne lub wyższe na kierunku: Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne,• praktyczna znajomość systemów automatyki, podzespołów elektrycznych; pneumatycznych• doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej• umiejętność czytania i aktualizowania dokumentacji technicznej• uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu 1 kV• dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

Oferujemy

  • pracę w polskiej, stabilnej, ciągle rozwijającej się firmieatrakcyjne warunki finansowe - wynagrodzenie podstawowe, premia frekwencyjna, premie uznaniowe za zaangażowanie w projekty (także dla pracowników produkcyjnych)pakiet świadczeń z funduszu socjalnego - dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świadczenia świąteczne 2x w roku, organizacja imprez, prezenty na koniec rokukarnety na basen i siłownięopieka medyczna LUXMEDcodzienne dofinansowanie do posiłków w ramach programu Smartlunchmożliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowegoszkolenia i kursy specjalistyczne (w tym językowe)dofinansowanie nauki oraz możliwość korzystania z biblioteki firmowejwsparcie sportowych pasjiniezbędne narzędzia pracy wymagane na stanowisku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika
  • mechatronika

Curriculum vitae