Zastępca Managera ds. Ochrony Środowiska
GRH Polska
Chmielów, Podkarpackie

praca 26 lipca, 09:45

Opis stanowiska

Najnowocześniejszy zakład wyspecjalizowany w odzysku cyny w Europie poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Zastępca Managera ds. Ochrony Środowiska Co oferujemy? • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od posiadanego doświadczenia • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:00 a 17:00 - ośmiogodzinny dzień pracy • Dofinansowanie do szkoleń • Dofinansowanie do nauki języków obcych • Paczki na święta • Ubezpieczenie na życie • Wyjścia integracyjne • Kartę Multisport • Darmowe obiady na terenie zakładu Sprawdź, jakie interesujące wyzwania stawiamy przed Tobą: • Ścisła współpraca z dostawcami, handlowcami, działem logistyki w zakresie monitorowania wykorzystania notyfikacji, uzyskiwania pozwoleń na transgraniczne przemieszczanie odpadów oraz podejmowanie inicjatywy w zakresie ich odnowienia • Przygotowywanie dokumentów i wniosków związanych z transgranicznym przemieszczaniem odpadów • Aktywne poszukiwanie i współpraca z firmami transportowymi posiadającymi zezwolenia do transportu odpadów • Rozliczanie notyfikacji i realizacja obowiązków informacyjnych względem odpowiednich urzędów • Prowadzenie ewidencji odpadów w tym ewidencjonowanie dokumentów dotyczących transgranicznego przemieszczania odpadów • Tworzenie raportów, zestawień oraz przygotowywanie danych do sprawozdań związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska • Prowadzenie korespondencji z instytucjami w sprawach związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska • Monitorowanie zmian prawnych oraz podejmowanie działań w celu zapewnienia zgodności z prawem krajowym i międzynarodowym • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu transportu i międzynarodowego przemieszczania odpadów Jesteś osobą, której szukamy, jeśli: • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze: recyklingu, przetwarzania metali niezależnych, transportu odpadów lub transgranicznego przemieszczania odpadów • Znasz przepisy dotyczące międzynarodowego przemieszczania odpadów, ustawę o odpadach, przepisy dotyczących transportu odpadów w tym niebezpiecznych • Masz komunikatywny język angielski Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij CV i zacznij pracę, z której będziesz dumny.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Ścisła współpraca z dostawcami, handlowcami, działem logistyki w zakresie monitorowania wykorzystania notyfikacji, uzyskiwania pozwoleń na transgraniczne przemieszczanie odpadów oraz podejmowanie inicjatywy w zakresie ich odnowienia
  • • Przygotowywanie dokumentów i wniosków związanych z transgranicznym przemieszczaniem odpadów
  • • Aktywne poszukiwanie i współpraca z firmami transportowymi posiadającymi zezwolenia do transportu odpadów
  • • Rozliczanie notyfikacji i realizacja obowiązków informacyjnych względem odpowiednich urzędów
  • • Prowadzenie ewidencji odpadów w tym ewidencjonowanie dokumentów dotyczących transgranicznego przemieszczania odpadów
  • • Tworzenie raportów, zestawień oraz przygotowywanie danych do sprawozdań związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska
  • • Prowadzenie korespondencji z instytucjami w sprawach związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska
  • • Monitorowanie zmian prawnych oraz podejmowanie działań w celu zapewnienia zgodności z prawem krajowym i międzynarodowym
  • • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu transportu i międzynarodowego przemieszczania odpadów

Wymagania

  • • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze: recyklingu, przetwarzania metali niezależnych, transportu odpadów lub transgranicznego przemieszczania odpadów
  • • Znasz przepisy dotyczące międzynarodowego przemieszczania odpadów, ustawę o odpadach, przepisy dotyczących transportu odpadów w tym niebezpiecznych
  • • Masz komunikatywny język angielski

Oferujemy

  • • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od posiadanego doświadczenia
  • • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:00 a 17:00 - ośmiogodzinny dzień pracy
  • • Dofinansowanie do szkoleń
  • • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • • Paczki na święta
  • • Ubezpieczenie na życie
  • • Wyjścia integracyjne
  • • Kartę Multisport
  • • Darmowe obiady na terenie zakładu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • ochrona środowiska

Curriculum vitae