Inżynier Projektant Rurociągów Technicznych - nr ref. 10660
Bank Danych o Inżynierach
Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

praca 25 lipca, 17:21

Opis stanowiska

Klient Banku Danych o Inżynierach - wiodący producent i dostawca rozwiązań w dziedzinie energetyki cieplnej dla przemysłu z doświadczeniem w projektowaniu i budowie instalacji ciepłowniczych na rynku skandynawskim - poszukuje inżynierów na stanowisko: Inżynier Projektant Rurociągów Technicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie rurociągów technicznych dla przemysłu ciepłowniczego
  • przeprowadzanie analiz wytrzymałościowych rurociągów w programie AutoPIPE
  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z działem produkcji, montażu, serwisu podczas realizacji projektów oraz udoskonalanie istniejących rozwiązań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika i budowa maszyn, wytrzymałość materiałów, energetyka cieplna, odnawialne źródła energii w tym biomasa i pompy ciepła)
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną współpracę w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie w projektowaniu rurociągów przemysłowych (min. 2 lata)
  • umiejętność projektowania przy użyciu oprogramowania Autodesk Inventor na podstawie schematów P&ID
  • znajomości Dyrektywy PED 2014/68/UE
  • doświadczenie w analizowaniu obliczeń wytrzymałościowych rurociągów przy użyciu oprogramowania AutoPIPE lub ROHR2
  • umiejętność pracy zespołowej oraz gotowości do krótkotrwałych wyjazdów zagranicznych, np. Dania, Norwegia

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i wykonywanych zadań
  • roczną premię finansową
  • czas na wdrożenie się i wsparcie w trakcie jego trwania oraz przez cały okres zatrudnienia
  • przyjazne otoczenie, swobodną atmosferę i elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb
  • uczestnictwo w PPK, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacyjnego urlopu
  • podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności poprzez szkolenia prowadzone przez certyfikowane jednostki zewnętrzne, oraz wewnętrzne szkolenia branżowe
  • rozwój osobisty oraz zawodowy poprzez coroczny udział w badaniu satysfakcji oraz potrzeb pracowniczych
  • imprezy oraz wyjazdy integracyjne
  • atrakcyjne prezenty świąteczne, bogaty pakiet socjalny

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • energetyka
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae