Specjalista ds. Kalkulacji Kostów
GRH Polska
Chmielów, Świętokrzyskie

praca 25 lipca, 12:34

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Opracowywanie i aktualizowanie kalkulacji kosztów przetwarzania surowców wtórnych w oparciu o specyfikacje procesu recyklingu, z uwzględnieniem zmiennych czynników, takich jak surowce, wydajność maszyn i urządzeń, zużycie energii itp.
  • • Ocena opłacalności różnych procesów i projektów recyklingu metali, dostarczanie informacji decyzyjnych do podejmowania inwestycji lub modyfikacji procesów w celu zwiększenia wydajności.
  • • Przygotowywanie regularnych raportów kosztowych, analizowanie trendów, prognozowanie kosztów i przedstawianie wyników kierownictwu.
  • • Monitorowanie i kontrolowanie bieżących kosztów produkcji, identyfikowanie obszarów potencjalnych oszczędności i proponowanie kierownictwu odpowiednich działań naprawczych.

Wymagania

  • • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze: recyklingu, przemysłu ciężkiego lub chemii
  • • Masz komunikatywny język angielski

Oferujemy

  • • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od posiadanego doświadczenia
  • • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • • Dofinansowanie do szkoleń
  • • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • • Paczki na święta
  • • Ubezpieczenie na życie
  • • Wyjścia integracyjne
  • • Kartę Multisport
  • • Darmowe obiady na terenie zakładu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae