Kierownik Restauracji w hotelu ***
GRH Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praca 24 lipca, 08:49

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Współpraca z zespołem barmanów i kelnerów oraz nadzór nad ich pracą• Obsługa gości• Szkolenie nowych pracowników• Tworzenie grafików pracy

Wymagania

  • • Wykształcenie minimum średnie z zakresu gastronomicznego• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 – warunek konieczny• Doświadczenie w obsłudze dużych imprez – rodzinnych jak i firmowych• Mile widziane doświadczenie na innych stanowiskach gastronomicznych

Oferujemy

  • • Umowę o pracę lub B2B – wybierz, którą propozycję wolisz• Pracę w systemie 8 godzinnym lub system pracy po 12 godzin co drugi dzień• Możliwość wyboru elastycznych godzin pracy • Podstawę wynagrodzenia od 5300 do 6850 zł brutto (na umowie o pracę) + premie• Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych• Dofinansowanie do szkoleń językowych • Możliwość korzystania z siłowni hotelowej• Pakiet Wellness do wykorzystania przez pracowników – w każdy poniedziałek • Szkolenie wdrażające do pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae