Elektromechanik w zakładzie produkcyjnym – praca od zaraz!
GRH Polska
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 21 lipca, 12:10

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Serwisowanie i dokonywanie przeglądów urządzeń i instalacji
  • • Analiza i zapobieganie awariom
  • • Wykonywanie przyłącza urządzeń do sieci zasilającej

Wymagania

  • • Uprawnienia elektryczne SEP do 1KW
  • • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych
  • • Generalna znajomość urządzeń elektrycznych i mechanicznych

Oferujemy

  • • Stabilność zatrudnienia – od razu oferujemy umowę o pracę – chcemy współpracować z Tobą na dłużej
  • • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii
  • • Wysokość podstawowego wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia – zaproponuj na rozmowie Twoje wymagania finansowe, a na pewno się dogadamy
  • • Premie uwarunkowane są ilością awarii w miesiącu – im ich mniej, tym większa jest przyznawana premia
  • • Grafik pozwalający na wolne dni w tygodniu oraz mniejszą ilość dni pracujących w miesiącu – system 4-brygadowy w godzinach 7:00-19:00/19:00-7:00
  • • Sprzęt techniczny pozwalający Ci na swobodną pracę
  • • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, np. na wózki widłowe UDT czy też uprawnienia SEP
  • • Wyjścia integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • transport

Curriculum vitae