Specjalista ds. Kalkulacji Kosztów
GRH Polska
Chmielów, Świętokrzyskie

praca 20 lipca, 10:11

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Opracowywanie i aktualizowanie kalkulacji kosztów przetwarzania surowców wtórnych w oparciu o specyfikacje procesu recyklingu, z uwzględnieniem zmiennych czynników, takich jak surowce, wydajność maszyn i urządzeń, zużycie energii itp.• Ocena opłacalności różnych procesów i projektów recyklingu metali, dostarczanie informacji decyzyjnych do podejmowania inwestycji lub modyfikacji procesów w celu zwiększenia wydajności.• Przygotowywanie regularnych raportów kosztowych, analizowanie trendów, prognozowanie kosztów i przedstawianie wyników kierownictwu.• Monitorowanie i kontrolowanie bieżących kosztów produkcji, identyfikowanie obszarów potencjalnych oszczędności i proponowanie kierownictwu odpowiednich działań naprawczych.

Wymagania

  • • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze: recyklingu, przemysłu ciężkiego lub chemii• Masz komunikatywny język angielski

Oferujemy

  • • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, zależne od posiadanego doświadczenia• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00• Dofinansowanie do szkoleń• Dofinansowanie do nauki języków obcych• Paczki na święta• Ubezpieczenie na życie• Wyjścia integracyjne• Kartę Multisport• Darmowe obiady na terenie zakładu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae