Magazynier
ML System S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 lipca, 15:22

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Zachowanie należytej staranności przy przyjmowaniu towarów na magazyn i ich wydawaniu.
  • - Niedopuszczanie do nieprawidłowości w wydawaniu towarów.
  • - Bieżące prowadzenie dokumentacji przychodowej i rozchodowej oraz jej kontrola.
  • - Odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie gospodarki magazynowej towarowej i środkami trwałymi.
  • - Obsługa magazynowa reklamacji niepełnych dostaw i niepełnowartościowych towarów.
  • - Utrzymanie czystości i porządku w magazynach oraz na terenie obiektu.
  • - Składowanie towarów w magazynach :
  • - zgodnie z obowiązującymi przepisami w celu zapobiegania szkodom oraz wypadkom,
  • - we właściwych, wyznaczonych strefach,
  • - na właściwych nośnikach, które są przewidziane dla danego produktu.
  • - Pakowanie gotowych wyrobów na stojaki oraz ich zabezpieczanie do celów transportu zgodnie z procedurami.
  • - Wykonywanie opakowań dla produktów gotowych z produkcji.
  • - Obsługa systemu informatycznego dotyczącego magazynowania, ewidencji przyjęć i wydać opakowań oraz produktów gotowych.
  • - Prawidłowe przygotowanie towarów i powierzonych środków trwałych do inwentaryzacji.
  • - Obowiązkowe uczestnictwo w inwentaryzacji oraz prawidłowe jej udokumentowanie, zgodne z Instrukcją inwentaryzacyjną.
  • - Kierowanie wózkami widłowymi podczas pracy (dotyczy osób posiadających stosowne uprawnienia).
  • - Obsługa suwnic transportujących szkło podczas pracy (dotyczy osób posiadających stosowne uprawnienia).
  • - Dozór nad urządzeniami w obszarze pracy i bezzwłoczne zgłaszanie awarii przełożonemu.
  • - Dbanie o oszczędną gospodarkę energią elektryczną.
  • - Przestrzeganie instrukcji magazynowej .
  • - Zgłaszanie wniosków dotyczących pracy na magazynie do Kierownika Magazynu.
  • - Dbałość o ład i porządek w użytkowanych pomieszczeniach socjalnych oraz na terenie obiektu Przedsiębiorstwa.
  • - Właściwa komunikacja pomiędzy działami firmy w tym pomiędzy magazynem i działem produkcji.
  • - Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • - Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • - Prawo jazdy kat. B,
  • - Uprawnienia do obsługi wózka widłowego zasilanego LPG z wymianą butli LPG (UDT)
  • - Znajomość obsługi programu ERP Comarch będzie dodatkowym atutem
  • - Znajomość pakietu MS Office (Word, EXEL)
  • - Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu 0 (UDT)
  • - Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • - Motywacja do pracy, dyspozycyjność, dokładność
  • - Umiejętność pracy w zespole
  • - Zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiety medyczne,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka

Curriculum vitae