Corporate Social Responsibility Manager (CSR)
Meleghy Automotive GmbH & Co. KG
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lipca, 11:37

Opis stanowiska

Meleghy Automotive jest partnerem i dostawcą dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Nacisk kładziony jest na produkcję elementów konstrukcyjnych i całych zespołów nadwozia. Poszukujemy pracowników do naszej siedziby w Gera - Niemcy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Planowanie i udział w strategii i polityce zrównoważonego rozwoju• Ocena wyników i efektywności Cele zrównoważonego rozwoju oraz planowanie i wdrażanie stałego rozwoju• Opracowanie zaleceń dotyczących działań i kontynuacja działań zmierzających do osiągnięcia celów• Budowanie i przekazywanie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju w zakładach Meleghy International• Monitorowanie, pomiary i analiza, obliczanie śladu węglowego,• Profesjonalne wsparcie lokalizacji i specjalistycznych funkcji w zakresie zarządzania ryzykiem, prawa łańcucha dostaw i zarządzania reklamacjami• Ocena potrzeb szkoleniowych w zakresie zrównoważonego rozwoju i prowadzenie szkoleń, w tym profesjonalne wsparcie zaangażowanych jednostek organizacyjnych• Kierownictwo zespołu ds. zrównoważonego rozwojuJeden punkt kontaktowy dla klientów we wszystkich kwestiach związanych ze zrównoważonym rozwojem, w tym Prowadzenie i monitorowanie audytów zrównoważonego rozwoju• Obsługa portali klientów zrównoważonego rozwoju• Przywództwo i współpraca przy sporządzaniu raportu zrównoważonego rozwoju, pomoc przy sporządzaniu raportu o łańcuchu dostaw• Udział w projektach mających na celu zapewnienie zgodności z wymogami zrównoważonego rozwoju

Wymagania

  • • Ukończone studia wyższe, studia Zarządzanie zrównoważonym rozwojem, zarządzanie środowiskiem lub podobne• Bardzo dobra znajomość wymogów prawnych i norm dotyczących zarządzania zrównoważonym rozwojem i środowiskiem.• Znajomość zarządzania energią jest zaletą.• Dobra znajomość wymagań klientów (motoryzacja) w zakresie zrównoważonego rozwoju• Doświadczenie w pracy z systemami certyfikacji• Silne umiejętności zespołowe i komunikacyjne, umiejętności analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów• Ustrukturyzowany, zorientowany na cel sposób pracy• Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny), mile widziane dalsze umiejętności językowe• Gotowość do podróży

Oferujemy

  • • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony bezpośrednio z pracodawcą• Wynagrodzenie adekwatne do wyników, w tym system bonusowy• 30 dni urlopu• Dotacja na pracownicze programy emerytalne • Dotacja na świadczenia rzeczowe (VWL) • Karta Ticket Plus• Zniżki na Cooperate Benefits• Bikeleasing• Prezenty rocznicowe i urodzinowe• Indywidualna promocja Twoich umiejętności zawodowych i osobistychpłatne szkolenia i kwalifikacje• Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży automotive • Wsparcie i wprowadzenie przez doświadczonych pracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae