KIEROWNIK ZAPEWNIENIA JAKOŚCI
Meleghy Automotive GmbH & Co. KG
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lipca, 11:34

Opis stanowiska

Automotive jest partnerem i dostawcą dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Nacisk kładziony jest na produkcję elementów konstrukcyjnych i całych zespołów nadwozia. Poszukujemy pracowników do naszej siedziby w Gera - Niemcy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Określanie i wdrażanie celów jakościowych• Inicjowanie systematycznego i neutralnego monitorowania i stałej optymalizacji wszystkich czynników wpływających na jakość w procesach• Koordynacja wszystkich działań związanych z zapewnieniem jakości• Rozpatrywanie reklamacji• Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych• Utrzymywanie i aktualizowanie dokumentów QM• Terminowe wprowadzenie środków mających na celu zmniejszenie kosztów jakości• Rozwój dostawców

Wymagania

  • • Wyksztacenie wyższe w zakresie produkcja, inżynieria mechaniczna lub materiałowa, inżynieria mechaniczna lub pokrewne• Doświadczenie QM w branży motoryzacyjnej- mile widyiane• Znajomość wszystkich metod zarządzania jakością• Umiejętności negocjacyjne• Doświadczenia w zarządzaniu- mile widziane• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny)

Oferujemy

  • • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony bezpośrednio z pracodawcą• Wynagrodzenie adekwatne do wyników, w tym system bonusowy• 30 dni urlopu• Dotacja na pracownicze programy emerytalne • Dotacja na świadczenia rzeczowe (VWL) • Karta Ticket Plus• Zniżki na Cooperate Benefits• Bikeleasing• Prezenty rocznicowe i urodzinowe• Indywidualna promocja Twoich umiejętności zawodowych i osobistychpłatne szkolenia i kwalifikacje• Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży automotive • Wsparcie i wprowadzenie przez doświadczonych pracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • zarządzanie

Języki

  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae