ELEKTYK / ELEKTONIK
Meleghy Automotive GmbH & Co. KG
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lipca, 11:30

Opis stanowiska

Meleghy Automotive jest partnerem i dostawcą dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Nacisk kładziony jest na produkcję elementów konstrukcyjnych i całych zespołów nadwozia. Poszukujemy pracowników do naszej siedziby w Gera - Niemcy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Naprawa maszyn, urządzeń i sprzętu • Wykonywanie prac konserwacyjnych zgodnie z planem konserwacji• Regularna kontrola zużycia energii i jej dokumentacja

Wymagania

  • • wyksztalcenie w zakresie elektyki lub elektroniki • Znajomość MS Office• Samodzielna praca strukturalna w celu rozwiązywania problemów• Wysoka elastyczność i gotowość do komunikacji• Gotowość do pracy zmianowej i weekendowej• Znajomość SPS- mile widziana• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny)

Oferujemy

  • • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony bezpośrednio z pracodawcą• Wynagrodzenie adekwatne do wyników, w tym system bonusowy• 30 dni urlopu• Dotacja na pracownicze programy emerytalne • Dotacja na świadczenia rzeczowe (VWL) • Karta Ticket Plus• Zniżki na Cooperate Benefits• Bikeleasing• Prezenty rocznicowe i urodzinowe• Indywidualna promocja Twoich umiejętności zawodowych i osobistychpłatne szkolenia i kwalifikacje• Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży automotive • Wsparcie i wprowadzenie przez doświadczonych pracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae