Inżynier Automatyk Robotyk
Meleghy Automotive GmbH & Co. KG
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lipca, 11:14

Opis stanowiska

Meleghy Automotive jest partnerem i dostawcą dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego. Nacisk kładziony jest na produkcję elementów konstrukcyjnych i całych zespołów nadwozia. Poszukujemy pracowników do naszej siedziby w Gera - Niemcy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Usuwanie usterek i awarii oraz wykonywanie prac naprawczych, konserwacyjnych i serwisowych maszyn i robotów produkcyjnych • Udział w konserwacji zapobiegawczej • Dokumentacja wykonanej pracy • Kontrola i optymalizacja prac

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie inżynierii przemysłowej, automatyki, robotyki lub porównywalne kwalifikacje• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym B1 (warunek konieczny) • Gotowość do pracy zmianowej (system 3-zmianowy)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony bezpośrednio z pracodawcą• Wynagrodzenie adekwatne do wyników, w tym system bonusowy• 30 dni urlopu• Dotacja na pracownicze programy emerytalne • Dotacja na świadczenia rzeczowe (VWL) • Karta Ticket Plus• Zniżki na Cooperate Benefits• Bikeleasing• Prezenty rocznicowe i urodzinowe• Indywidualna promocja Twoich umiejętności zawodowych i osobistychpłatne szkolenia i kwalifikacje• Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży automotive • Wsparcie i wprowadzenie przez doświadczonych pracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechatronika

Języki

  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae