Inżynier Procesu ds. Obróbki Drewna
Nowy Styl Sp. z o.o.
Rzepedź, Podkarpackie

praca 14 lipca, 11:42

Opis stanowiska

Zadania mogą być realizowane w biurze w Rzepedzi lub w trybie pracy: 2 dni pracy w biurze w Rzepedzi, 3 dni pracy w biurze w Jaśle (w okresie wdrożenia 1- 2 miesiące praca w biurze w Rzepedzi).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • optymalizacja i rozwój istniejących procesów technologicznych związanych z obróbką drewna litego oraz produkcji elementów ze sklejki
  • przeprowadzanie oraz nadzór nad próbami technologiczno–produkcyjnymi
  • budowa procesów technologicznych w systemie ERP (IFS)
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • współpraca z dostawcami, laboratoriami i jednostkami naukowo –badawczymi

Wymagania

  • potrafisz posługiwać się dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną
  • posiadasz doświadczenie w środowisku produkcyjnym, zwłaszcza w procesach obróbki drewna
  • znasz programy MS Office
  • cechuje Cię chęć ciągłej nauki
  • jesteś osobą sumienną i terminową
  • potrafisz pracować zespołowo i organizować swój czas pracy
  • masz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, minimum tytuł inżyniera
  • znasz normy branżowe i procesy technologiczne dotyczące obróbki drewna
  • znasz j. angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • możesz pochwalić się doświadczeniem w systemach CAD/CAM
  • systemy klasy ERP ( IFS, SAP ) nie są Ci obce, masz doświadczenie związane z budową BOP

Oferujemy

  • pracę w Centrum Badawczo – Rozwojowym oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae