Stażysta w Dziale Księgowości
Marma Polskie Folie Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 13 lipca, 14:21

Opis stanowiska

Celem istnienia stanowiska stażysty w dziale księgowości jest wsparcie w zakresie obsługi księgowej spółek w Grupie Marma.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wprowadzanie danych do elektronicznego obiegu dokumentów
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Archiwizacja dokumentacji księgowej

Wymagania

  • Student studiów zaocznych lub absolwent na kierunkach: finanse, ekonomia, rachunkowość - warunek konieczny
  • Status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy w Rzeszowie lub możliwość jego uzyskania - warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć dążenia do rozwoju zawodowego i gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • Doświadczenie lub kursy w obszarze księgowości

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie w pokierowaniu ścieżką kariery
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Po odbyciu stażu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zaangażowanym zespole oraz przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracyMożliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach po nawiązaniu stosunku pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych po nawiązaniu stosunku pracy

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae