Inżynier ds. realizacji inwestycji
Hyundai Engineering Co., Ltd. S.A. Oddział w Polsce
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 13 lipca, 14:03

Opis stanowiska

Firma Hyundai Engineering Co., Ltd. S.A. Oddział w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. realizacji inwestycji. Projekt realizowany w Stalowej Woli przez najbliższe dwa lata. Serdecznie zapraszamy ambitne osoby do aplikacji oraz na rozmowę kwalifikacyjną.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie przedmiarów prac budowlanych
  • Zbieranie ofert z rynku budowlanego
  • Nadzór nad dokumentacją budowlaną przekazywaną przez podwykonawców
  • Zarządzanie firmami podwykonawczymi
  • Obowiązki codzienne wynikające z procesu budowlanego

Wymagania

  • Zaangażowanie
  • Pracowitość
  • Rzetelność w wykonywanej prac
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Ogólna wiedza budowlana
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na budowie
  • Znajomość budowlanego słownictwa angielskiego

Oferujemy

  • Stabilną pracę na pełen etat
  • Pracę w międzynarodowej dużej firmie
  • Możliwość kontynuacji zatrudnienia przy kolejnych etapach budowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae