Operator drukarki
ML System S.A.
Zaczernie, Podkarpackie

praca 12 lipca, 13:26

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - przygotowanie plików do druku (sprawdzenie poprawności),- obsługa maszyny drukującej oraz kontrola jakości zadruku, kontrola koloru zadruku,- wstępna kontrola jakości wyprodukowanego towaru- realizacja produkcji zgodnie z przedstawionym planem- nadzór nad urządzaniem,- przestrzeganie ustalonych standardów jakości druku,- utrzymywanie czystości i właściwego stanu technicznego urządzenia.

Wymagania

  • - minimum 2 letnie doświadczenie przy parametryzacji wydruków- doświadczenie przy druku offset- Zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra koncentracja uwagi- Motywacja do pracy, dyspozycyjność, dokładność- Umiejętność pracy w zespole- Zaangażowanie w wykonywane zadania- Mile widziana znajomość podstaw rysunku technicznego- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy

  • - Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,- Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów,- Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne - Pakiety medyczne,- Niezbędne narzędzia do pracy,- Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka

Curriculum vitae