Praktykant/Praktykantka
Skills-Arena
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 12 lipca, 09:21

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do odbycia bezpłatnych praktyk w firmie Kruko pod projektem Skills Arena - (branża szkoleniowa). Do głównych obowiązków będzie należała obsługa aplikacji CRM. Możliwość rozwoju i współpracy na dalszym etapie (umowa o pracę). Poszukiwane osoby w okresie luty- czerwiec 2024

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Uzupełnianie bazy
  • Przekazywanie kontaktów do obsługi handlowcom
  • Współpraca z działem Wsparcia

Wymagania

  • Sprawna obsługa komputera
  • Minimum 4h dziennie
  • Praca stacjonarna w biurze

Mile widziane

  • Pozytywne nastawienie
  • Chęci rozwoju

Oferujemy

  • Elastyczne godziny (8-16)
  • Owocowe wtorki, słodkie czwartki
  • Miłą atmosferę w biurze

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • Przesyłając swoje CV proszę o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji przez firmę Skills-Arena Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Curriculum vitae