Inżynier Instalacji Maszyn CNC Dział Heavy Duty Machines
ABPLANALP SP. Z O.O.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 lipca, 13:29

Opis stanowiska

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług. Dowiedz się więcej: https://youtu.be/1sOo72UmDLg W związku ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier Instalacji Maszyn CNC Dział Heavy Duty Machines Region pracy: Cała Polska Posiadasz wiedzę techniczną, którą z powodzeniem przekładasz na praktykę? Chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne pod okiem doświadczonych inżynierów? Interesują Cię zaawansowane technologicznie maszyny, a nuda i rutyna nie są Twoim powołaniem? Zapraszamy do Działu Serwisu Heavy Duty Machines w firmie Abplanalp. U nas możesz poznać prawie każdy rodzaj sterowań, różnorodne maszyny z i technologie do obróbki metali.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie instalacji maszyn
  • Wykonywanie przeglądów maszyn
  • Wykonywanie napraw maszyn
  • Po okresie wdrożenia przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi i konserwacji maszyn
  • Współpraca z klientami w zakresie serwisu maszyn
  • Współpraca z dostawcami w zakresie pogłębiania zagadnień technicznych
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie serwisu maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość sterowania min. jednego z kluczowych dostawców (Fanuc, Heidenhain, Siemens)
  • Umiejętność analizy PLC – mile widziane
  • Podstawowa wiedza z zakresu metrologii
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektrotechniki
  • Gotowość do podjęcia podróży służbowych na terenie całej Polski (5 dni w tygodniu)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem (toczenia, frezowania, szlifowania)

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę zdalną/mobilną
  • narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)
  • ciekawą pracę w firmie reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali z całego świata
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów po okresie próbnym
  • dofinansowanie wypoczynku („wczasy pod gruszą”)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae