Programista .NET
HELIX SOLUTIONS Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 lipca, 14:46

Opis stanowiska

Firma Helix Solutions, świadcząca kompleksowe usługi informatyczne na rzecz podmiotów instytucjonalnych, administracji publicznej, firm przemysłowych, poszukuje pracownika na stanowisko Programista .NET Idealny kandydat będzie zaznajomiony z pełnym cyklem życia projektowania oprogramowania. Powinni mieć doświadczenie w projektowaniu, kodowaniu i testowaniu aplikacjami. Kandydat powinien swobodnie pracować w C# i posiadać umiejętność testowania kodu w celu utrzymania wysokiej jakości kodu. Mile widziana znajomość innych języków programistycznych (Java, PHP, Python)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie, kodowanie i testowanie aplikacji• Tworzenie dokumentacji technicznych i użytkowych• Wsparcie techniczne klienta• Opcjonalnie: tworzenie makr w oprogramowaniu Excel (VBA)

Wymagania

  • • 3+ lat doświadczenia w pracy z .NET,• Doświadczenie w tworzenie aplikacji desktopowych• Doświadczenie w tworzenie aplikacji WEB,• Doświadczenie w pracy z relatywnymi bazami danych takimi jak MsSQL czy MySQL,• Opcjonalnie: Doświadczenie w tworzeniu makr Excel VBA• Opcjonalnie: Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych• Angielski w stopniu komunikatywnym• Komunikatywność i elastyczność w podejmowanych zadaniach

Oferujemy

  • • Stanowisko pracy wyposażone sprzęty sprzyjające komfortowi pracy,• Spokojną pracę w niewielkim zespole programistów,• Bliską współpracę ze światowymi korporacjami,• Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach,• Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska),• Pakiety benefitów• Imprezy integracyjne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae