Junior Tester manualny - staż/ praktyki
ABERIT Piotr Bereziewicz
Rzeszów, Podkarpackie

staż 7 lipca, 13:45

Opis stanowiska

Do naszego wewnętrznego projektu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Testera Manualnego pełniącego obowiązki w ramach stażu lub praktyki.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań
  • analizowanie wymagań w celu tworzenie test case’ów, scenariuszy (kontrolowanie zgodności projektu z założeniami)
  • wykonywanie testów: integracyjnych, E2E, akceptacyjnych; przeprowadzanie regresji
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
  • raportowanie błędów i utrzymywanie porządku Backlog’a
  • nawiązywanie relacji interpersonalnych oraz swoboda w kontaktach telefonicznych

Wymagania

  • STATUS STUDENTA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mowa i pismo (min. B2)
  • znajomość REST API
  • dokładność, poczucie estetyki i wnikliwość (pedantyczne podejście i czepialstwo jest nawet wskazane :-))
  • umiejętności organizacji pracy własnej, zdolności do analitycznego myślenia i konstruktywnego badania problemów
  • doświadczenie i znajomość ogólnych pojęć w przeprowadzaniu testów aplikacji webowych i mobilnych
  • znajomości tworzenia scenariuszy i przypadków testowych
  • umiejętność korzystania z narzędzi służących do testowania API (Postman/Insomnia)
  • umiejętność korzystania z narzędzi Proxy
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysokiej kultury osobistej i poczucie humoru też się czasem przyda :)
  • umiejętność pracy w zespole i w podstawowym zakresie również z klientem

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w SCRUM-ie
  • certyfikat ISTQB

Oferujemy

  • korzystamy z nowoczesnych technologii i standardów projektowych
  • pracujemy elastycznie
  • prowadzimy ambitne projekty, do których podchodzimy nieszablonowo
  • jesteśmy otwarci na pomysły w rozwoju zespołu i całej firmy

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • logistyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Wyślij swoje CV na adres: praca@aberit.eu i podaj w tytule wiadomości „Aplikacja Junior Tester Manualny staż-praktyki”.Prosimy dołączyć do aplikacji klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Aberit z siedzibą przy ul. M. Langiewicza 50 w Rzeszowie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych

Curriculum vitae