Automatyk Utrzymania Ruchu
Sealed Air Polska
Warszawa, Mazowieckie

praca 7 lipca, 10:18

Opis stanowiska

Praca 1-zmianowa

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • · Przygotowanie i egzekwowanie (w uzgodnieniu z działem planowania produkcji) planów okresowych przeglądów maszyn,· Wdrażanie rozwiązań technicznych w celu możliwości automatycznego raportowania parametrów produkcyjnych – smarfactory lub podobnerozwiązania,· Aktualizowanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, · Udział w projektach inwestycyjnych oraz oszczędnościowych,· Utrzymywanie porządku w myśli idei 5S w warsztacie, magazynie części zamiennych oraz pozostałych podległych obszarach,· Spełnianie wymagań standardów BRC oraz norm ISO 9001, 14001, 45001,· Dostosowywanie maszyny do wymogów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami oraz wytycznymi oceny ryzyka,· Organizowanie pracy podwykonawców z zakresu automatyki,· Prowadzenie oceny dostawców i podwykonawców.

Wymagania

  • · Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: automatyka,· Doświadczanie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym,· Znajomość sterowników Rockwell oraz Siemens S7-300,· Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania,· Sumienność, samodzielność, wielozadaniowość i elastyczność,· Doświadczenie z zakresu wdrażania SmartFactory, znajomość Historian, Grafana, VantagePoint Portal mile widziane,· Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydrauliki siłowej i rysunków technicznych,· Obsługa programów biurowych MS Office – Excel, SAP, Coupa, etc.,· Dobra znajomość języka angielskiego (B2).

Oferujemy

  • · Atrakcyjne wynagrodzenie,· Dofinansowanie do posiłków,· Rodzinny pakiet opieki medycznej,· Dodatkowe ubezpieczenie,· Program emerytalny PPE,· Przyjazne środowisko pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 9000 PLN

Curriculum vitae