Inżynier budowy
BAUTEMA Sp. z o.o. Sp. k.
Pogwizdów, Podkarpackie

praca 6 lipca, 11:49

Opis stanowiska

BAUTEMA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą Pogwizdów 530, 37-126 Medynia Głogowska, świadcząca usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa budynków kubaturowych oraz obiektów inżynieryjnych poszukuje kandydatów na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Organizacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych
  • Koordynowanie robót pracowników własnych oraz podwykonawców
  • Analiza kosztów budowy
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Praca od zaraz
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae