Specjalista ds. zakupów – branża tworzyw sztucznych
GRH Polska
Zaczernie, Podkarpackie

praca 3 lipca, 10:34

Opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie związane z pracą na stanowisku zakupowca? Optymalizacja kosztów i negocjacja cen to dla Ciebie pestka? Język angielski umożliwia Ci swobodną komunikację?

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Poszukiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym.• Negocjacja cen oraz warunków współpracy z dostawcami.• Optymalizacja kosztów zakupu.• Utrzymanie optymalnego stanu zapasów.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie związane z pracą na stanowisku zakupowca?Optymalizacja kosztów i negocjacja cen to dla Ciebie pestka?Język angielski umożliwia Ci swobodną komunikację?

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie!• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00• Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kwalifikacjiPo 3 miesiącach dodatkowe benefity m.in.:• Karta Multisport• Karnety do kina• Pakiet medyczny• Szkolenia dedykowane• Imprezy integracyjne• Dofinansowanie do studiówA do Twoich obowiązków należeć będzie:• Poszukiwanie nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym.• Negocjacja cen oraz warunków współpracy z dostawcami.• Optymalizacja kosztów zakupu.• Utrzymanie optymalnego stanu zapasów.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae