Automatyk
Workhouse4you
Gdańsk, Pomorskie

praca 30 czerwca, 15:31

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • konserwacja i naprawa urządzeń,
  • analiza i doskonalenie pracy suwnic,
  • instalacja i uruchamianie nowych programów,
  • przeprowadzanie przeglądów technicznych urządzeń,
  • rozwiązywanie usterek i diagnostyka awarii systemów automatyki,
  • udział w uruchamianiu oraz testowaniu nowego sprzętu.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie diagnostyki i napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej - warunek konieczny,
  • znajomość działania przełączników sieciowych - warunek konieczny,
  • doświadczenie w programowaniu i diagnostyce sterowników PLC (SIEMENS,ABB) – warunek konieczny,
  • znajomość branżowego języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość protokołu Profinet oraz środowisk Codesys oraz TIA Portal,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV,
  • dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office, MS Project),
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i na wysokościach,
  • odpowiedzialność, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego uczenia się.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w systemie 12 – godzinnym (również w weekendy i święta); dwa dni pracy – dwa dni wolne,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • atrakcyjna premia,
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, dofinansowanie szkoleń i kursów językowych),
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae