Pracownik administracyjno - budowlany
E4E Sp. z.o.o. Sp. kom.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 czerwca, 13:46

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie przygotowywała wnioski oraz prowadziła procedury administracyjne w branży budowlanej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:• Przygotowywanie wniosków oraz przeprowadzenie niezbędnych procedur administracyjnych w branży budowlanej (m.in. uzyskiwanie wypisów z rejestru gruntów, wypisów z MPZP, map zasadniczych i ewidencyjnych, wypisów z rejestru PESEL, aktów zgonu, postępowań spadkowych, decyzji lokalizacyjnych, pozwoleń na budowę itp.)• Kontakt z jednostkami samorządowymi oraz szczególne przestrzeganie terminowości przeprowadzanych procedur• Przygotowywanie oraz pozyskiwanie umów użyczenia na wejście w teren nieruchomości, prowadzenie zestawień z przeprowadzonych negocjacji, kontakt z właścicielami gruntów oraz wyjazdy w godzinach popołudniowych w celu podpisania umów użyczenia,• Przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentacji projektowych,• Dbanie o terminowość oraz właściwą realizację powierzonych zadań,• Archiwizowanie dokumentów,• Współpraca z projektantem oraz asystentami projektantów,• Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjno-budowlanych.

Wymagania

  • Nasze wymagania:• Znajomość programów MS Office,• Ukończone studia lub ostatni rok na wydziale administracyjnym lub pokrewnym,• Prawo jazdy kat. B,• Mile widziana znajomość procedur administracyjnych w branży budowlanej,• Mile widziana znajomość programu AutoCad,• Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność• Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy.To oferujemy• Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji• zatrudnienie na umowie o pracę,• elastyczny czas pracy

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość procedur administracyjnych w branży budowlanej,• Mile widziana znajomość programu AutoCad,

Oferujemy

  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji• zatrudnienie na umowie o pracę,• elastyczny czas pracy-Przyjazną atmosferę pracy-Bezpłatny parking

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 3800 PLN

Curriculum vitae