Asystent Kierownika Projektu
MDM MECHANICAL SP. Z O.O. SP. K.
Bobrówka, Podkarpackie

praca 28 czerwca, 11:32

Opis stanowiska

WSPARCIE KIEROWNIKA W PROCESIE ZARZĄDZANIA PROJEKTEM BUDOWLANO-MONTAŻOWYM REALIZOWANYM W KRAJU LUB ZA GRANICĄ

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • WSPARCIE KIEROWNIKA W PROCESIE ZARZĄDZANIA PROJEKTEM BUDOWLANO-MONTAŻOWYM REALIZOWANYM W KRAJU LUB ZA GRANICĄ

Wymagania

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie na kierunkach: budownictwo, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, komunikatywna znajomość języków: angielski i/lub niemiecki i/lub hiszpański i/lub francuski i/lub włoski, znajomość programów MS Office, dyspozycyjność- praca na kontraktach w kraju i za granicą, wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD,doświadczenie w sektorze budowlanym w zakresie projektowania i wykonawstwa, doświadczenie w prowadzeniu korespondencji z uczestnikami projektu (ofertowanie, negocjacje, realizacja, rozliczanie projektów)

Oferujemy

  • pracę przy budowach najnowocześniejszych na świecie fabryk samochodowych, zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu budownictwa, umożliwiającej uzyskanie uprawnień budowlanych, możliwość wykorzystania i pogłębienia znajomości języka obcego poprzez bezpośredni kontakt z Klientem, możliwość rozwoju i szybkiej ścieżki kariery, docelowo awans na stanowisko Kierownika ds. Klientów Kluczowych i praca w jednym z naszych biur w Rzeszowie, Jarosławiu lub Bobrówce, atrakcyjne wynagrodzenie, wsparcie doświadczonego zespołu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

8000 - 20000 PLN

Curriculum vitae