Asystent Działu Sprzedaży
MDM MECHANICAL SP. Z O.O. SP. K.
Bobrówka, Podkarpackie

praca 28 czerwca, 11:16

Opis stanowiska

Wsparcie pracy działu sprzedaży poprzez: pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych, nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów przygotowanie tłumaczeń, raportów i prezentacji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie pracy działu sprzedaży poprzez:
  • • pomoc w przygotowywaniu ofert handlowych,
  • • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • • przygotowanie tłumaczeń, raportów i prezentacji

Wymagania

  • ukończone studia licencjackie lub magisterskie -preferowane kierunki germanistyka, ekonomia, finanse,zarządzanie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • znajomość aplikacji Microsoft 365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • komunikatywność w relacjach ze współpracownikami i Klientami

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze ofertowania

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia poprzez pracę przy projektach związanych z budową najnowocześniejszych na świecie fabryk samochodowych
  • możliwość wykorzystania i pogłębienia znajomości języka niemieckiego poprzez bezpośredni kontakt z Klientem.
  • możliwość rozwoju i szybkiej ścieżki kariery, docelowo awans na stanowisko Kierownika Projektu i praca w jednym z naszych biur w Rzeszowie, Jarosławiu lub Bobrówce

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • finanse i rachunkowość
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)
  • niemiecki (zaawansowany)

Wynagrodzenie

5000 - 10000 PLN

Curriculum vitae