sekretarka (ok. 1/2 wymiaru)
Fundacja Jagiellońska / Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 czerwca, 08:36

Opis stanowiska

Poszukujemy młodej osoby do obsługi sekretariatu Ośrodka. Godziny pracy (w sumie ok. 20h tygodniowo): a) min. 10h tygodniowo w sekretariacie, godziny mogą być dostosowane do planu lekcji & studiów dziennych b) max. 10h tygodniowo, prace zdalne lub wyjazdowe (w większości dostosowane do planu nauki). Biuro znajduje się przy Cieplińskiego 4/102 w Urzędzie Marszałkowskim - naprzeciw Galerii Rzeszów. Zainteresowanych prosimy o CV na adres fundacja@jagiellonska.org - zastrzegamy sobie odpowiedź wyłącznie na wybrane zgłoszenia. Dla osób o zdolnościach organizacyjnych i zainteresowanych stosunkami międzynarodowymi aktualna jest również inna oferta: https://pracujwkulturze.nck.pl/praca/konsultant-ds-stosunkow-miedzynarodowych_38175/

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prace biurowe (odbieranie poczty, zakup materiałów biurowych, kwiatów itp.)
  • dbanie o estetykę, obsługa gości (podawanie kawy itp.)
  • udział w wydarzeniach stacjonarnych i wyjazdowych

Wymagania

  • ważna legitymacja uczniowska lub studencka
  • kompletne CV (rok urodzenia, szkoła średnia, kierunek studiów, miejsce pochodzenia, znajomość języków, zainteresowania, hobby, dodatkowe umiejętności również te pozornie niezwiązane z ogłoszeniem - tych informacji często brakuje w CV)

Oferujemy

  • Dostosowanie się do planu nauki & studiów dziennych.
  • Możliwości rozwoju.
  • Możliwości nabycia nowych umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Dogodną lokalizację biura.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • matematyka
  • mechanika
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae