Specjalista / Specjalistka ds. technicznych
HEATING sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 czerwca, 07:40

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie ofert technicznych i dobór odpowiednich materiałów na podstawie zapytań klientów,
  • techniczne wsparcie pozostałych działów w firmie,
  • budowanie długofalowych relacji z dostawcami oraz klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne– preferowane Inżynieria Środowiska,
  • samodzielność, kreatywność, aktywność w działaniu,
  • chęć nawiązania stałej współpracy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość asortymentu i rynku z branży instalacyjnej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (projektów),
  • doświadczenie zawodowe w branży instalacyjnej na podobnym stanowisku .

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stały rozwój oraz realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • szkolenia techniczne,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

4000 - 8000 PLN

Curriculum vitae