Młodszy Projektant
Havac Sp. z o.o.
Krasne, Podkarpackie

praca 27 czerwca, 11:06

Opis stanowiska

Poszukujemy Pracownika z podstawową wiedzą z zakresu budownictwa, posiadającego umysł analityczny; charakter osoby dociekliwej, z wysokim poziomem estetyki pracy. Doświadczenie na stanowisku jest mile widziane – nie jest jednak warunkiem koniecznym, jeśli kandydat spełnia oczekiwane przez nas kryteria miękkie. WOLNE STANOWISKO PRACY: MŁODSZY PROJEKTANT RODZAJ I MIEJSCE PRACY: stacjonarna, Krasne k. Rzeszowa CZAS PRACY: w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biura JAKIE CZYNNOŚCI BĘDĄ WYKONYWANE W RAMACH ZAJMOWAEGO STANOWISKA PRACY? - bieżące wsparcie działu dokumentacyjnego w opracowywaniu dokumentacji powykonawczej po zakończonej inwestycji budowlanej oraz terminowe dostarczenie do klienta, - projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznych z branży telekomunikacyjnej i budowlanej, - sporządzanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych, - aktywna współpraca z Zamawiającymi. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest HAVAC sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 96 adres e-mail: rekrutacja@hss-havac.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • bieżące wsparcie działu dokumentacyjnego w opracowywaniu dokumentacji powykonawczej po zakończonej inwestycji budowlanej oraz terminowe dostarczenie do klienta,
  • projektowanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznych z branży telekomunikacyjnej i budowlanej,
  • aktywna współpraca z Zamawiającymi
  • sporządzanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • podstawowa wiedza z branży budowlanej
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność swobodnego poruszania się w pakiecie OFFICE
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dociekliwość
  • systematyczność
  • wysoka estetyka pracy
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych z nastawieniem na aktywną współpracę z zespołem

Mile widziane

  • preferowane kierunki techniczne

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wsparcie przełożonego w okresie wdrożenia w strukturę firmy oraz zakres obowiązków
  • pracę w firmie o usystematyzowanej strukturze organizacyjnej oraz wewnętrznymi procedurami
  • uczestniczenie w kursach doszkalających

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae